Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Център
Пазара
129 900 €
254 062.32 лв.

(1 546 €, 3 023.71 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:43 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 195 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
3-ти от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Добрич - Пазара, нов, дневен тракт, две спални, Акт 16, ет.3

Референтен номер: 34283

Консултант Недвижими Имоти : Боряна Борисова - 0894 458 444

Предлагаме тристаен апартамент, находящ се в района на Пазара на етаж трети жилищен. Имотът се състои от входно антре, дневен тракт, две спални, тераса, баня с тоалетна. Жилището е с обща площ от 83.5кв.м кв.м.Завършването е по БДС. Сградата е с Акт 16 и имотът е подходящ за кредитиране. Намира се на пешеходно отстояние от Пазара, Центъра и Автогарата на Добрич.

РУДИ КЕЙ предлага извършване на всички необходими, юридически и технически проверки на имот, проучване на възможностите за оптималната реализация, организация на всички етапи от сделка за покупко-продажба, включително финализиране с нотариално прехвърляне на имота, наемни отношения; съдейства за отпускане на банкови кредити при възможно най-добри условия за клиента. Компанията е регистрирана по ЗЗЛД като администратор на лични данни, което гарантира сигурността на клиентите.

Консултант Недвижими Имоти : Боряна Борисова - 0894 458 444
Особености
Тухла
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0894458444

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Боряна Борисова
0894458444
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РУДИ КЕЙ ДОБРИЧ
0894458444
РУДИ КЕЙ ДОБРИЧ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
rudikdobrich.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, Варна, ул. Иван Янев 1, сграда 4