Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Добрич, Христо Ботев
69 000 €
134 952.27 лв.

(863 €, 1 687.88 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:48 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 98 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
2-ри от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

гр. Добрич- Христо Ботев- Тристаен етаж от къща, тухлен, обзаведен с ГАРАЖ - 69000евро

Референтен номер: 32368

Консултант Недвижими Имоти : Боряна Борисова - 0894458444

Предлагаме за продажба тристаен тухлен етаж от къща на втори етаж от общо три с площ от 80 кв/м, намиращ се в близост до магазин Андреев.

Имота има следното разпределение:

Входно антре/ коридор;
Просторен хол;
Кухня;
Две спални;
Баня и тоалетна;
Две тераси, една от които е към кухнята, а другата е обща за двете спални.
Имота се продава изцяло обзаведен, а това можете да видите от предоставеният снимков материал.

Към апартамента има:

Дворно място;
Мазе;
Таванска стая;
Гараж.

РУДИ КЕЙ предлага извършване на всички необходими, юридически и технически проверки на имот, проучване на възможностите за оптималната реализация, организация на всички етапи от сделка за покупко-продажба, включително финализиране с нотариално прехвърляне на имота, наемни отношения; съдейства за отпускане на банкови кредити при възможно най-добри условия за клиента. Компанията е регистрирана по ЗЗЛД като администратор на лични данни, което гарантира сигурността на клиентите.

Консултант Недвижими Имоти : Боряна Борисова - 0894458444
Особености
Тухла
С гараж
За контакт:
0894458444
Брокер:
Боряна Борисова
0894458444
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РУДИ КЕЙ ДОБРИЧ
0894458444
РУДИ КЕЙ ДОБРИЧ logo
Медал за прослужено време